Burgery Wrocław - Prawdziwe Burgery Wrocław ul Ruska 61

Related Videos
Video Discription: Burgery Wrocław - Prawdziwe Burgery Wrocław ul Ruska 61
http://www.youtube.com/watch?v=nnKoRycn1gg

Burgery Wrocław - krótka historia burgerów.

Według różnych źródeł pierwsze kanapki, które można by traktować jako Burgery, pojawiły się jeszcze w XIX wieku. Jednak źródła amerykańskie, w dodatku cieszące się bardzo dużym autorytetem, czyli Biblioteka Kongresu USA, podają że pierwszą osobą, która stworzyła Burgera w kształcie podobnym do tego, jaki znamy obecnie, był Louis Lassen, właściciel małej knajpki Louis' Lunch. A działo się to w roku 1900.

Bardzo szybko kotlet na ciepło w bułce stał się niezwykle popularnym i lubianym posiłkiem w USA, a knajpko je podające zaczęły się mnożyć jak grzyby po deszczu.

Tak było praktycznie aż do lat 50-tych XX wieku. Wtedy właśnie wszedł do gry piewszy zawodnik, pierwsza powiększająca się z roku na rok sieć lokali z hamburgerami. Pojawiła się standaryzacja, mrożone kotlety i inne przyjemności.

My wolimy burgery przygotowywane w całości tuż przed podaniem, w bułce którą sami pieczemy. Kotlety z czystej, polskiej wołowiny z okolic Wrocławia także zapewniają najwyższą jakość smaku. Mamy tylko nadzieję, że nie będziecie mieć nam za złe, że na swoje burgery będziecie musieli poczekać kilka minut? Są w całości przygotowywane tuż przed podaniem... Zapraszamy serdecznie!

Burgery Wrocław - Prawdziwe Burgery Wrocław ul Ruska 61
http://www.youtube.com/watch?v=nnKoRycn1gg

--

Video Just Watched

Dailymotion.com

Youtube.com