Granit zar taşı -- Lider Granit firması

Related Videos
Video Discription: Site: http://www.lidergranit.com Granit küp taşı döşeme işinde hizmet veren ekibimiz Başta İstanbul olmak üzere İzmir, Ankara , Giresun, Kocaeli, Bodrum, Muğla, Konya, Yozgat , Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa gibi vb bir çok il ve ilçede sayısız Granit küp taşı ve Bazalt küp taşı döşeme işi yapan ekibimiz bunun yanı sıra büyük parke dediğimiz 15×17 parke taşı uygulama işi yapmıştır. Otel, villa, yalı, köşk, yol, kaldırım ve tretuvar gibi vb alanda küp taş uygulama projeleri bitirmiştir.Granit ve bazalt küp taşı konusunda istenilen şekilleri eksiksiz harfiyen yapan şirketimiz. Bu konuda sınıfında en iyisi olmayı hak etmiştir. 2O bin m2 gibi granit ve bazalt küp taş projelerinizi 45 gün veya 2 ay gibi bir sürede teslim eden ekibimiz, granit küp taş uygulamanızı en iyi bir şekilde yapıp teslim etmektedir.Küp taş işinde oldukçauzman olan ekibimiz saygılı ve oldukçadürüst insanlardan oluşmaktadır.Küp taşı işinizi en iyi biz yaparız.
Granit Küp Taşı döşenmesi : Granit Küp Taşı döşemesi ustalığı en zor zor olan küp taş ve doğal taşlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Granit Küp Taşı Uygulamasına başlamadan önce beton üzerine 10 cm kum serildikten sonra küp taşları kumun üzerine tek tek dizilmektedir.

Granit Küp Taş Ustası :

Granit küptaş uygulama şekilleri: Granit Küp taş uygulamalarında eğim oranı hesaba katılmayarak yani saha zemini düz kabul edildiğinde metrekareye 0,05 ile 0,06 m³ taş tozu sarfedilmektedir. İşçilik yapılacak yüzey stabilize malzeme ile sıkıştırılacak ise mutlaka toprak silindiri ile bu işlem yapılmalıdır. Beton yüzeyler için kullanılacak taş tozu ise yıkanmış üç (3) numara taş tozu olmalıdır. Uygulama esnasında taş tozu yüzeye serilip mastar çekildikten sonra uzman ekip taşı döşemeli ve sonrasına yüzeyi kompaktör ile sıkıştırmalıdır. İlk sıkıştırma işlemi bittikten sonra taşlar arasındaki derz boşluklarının dolması amacıyla yüzeye taş tozu serpiştirilir ve ikinci sıkıştırma işlemi yapılır ve en son olarak yüzey çek pas aracılığıyla temizlenir. http://www.kuptasustasi.net

--

Video Just Watched

Dailymotion.com

Youtube.com