JANG KEUN SUK [ENG & THAİ SUB]「JANG KEUN SUK 2017 BİRTHDAY SHARİNG PHOTO EXHİBİTİON - ACTOR JANG Q&A」PART 1 02.09.2017

Related Videos
Video Discription: Jang Keun Suk [Eng & Thai  Sub]「Jang Keun Suk 2017 Doğum Günü Fotoğraf Sergisi Paylaşımı -  Aktör Jang Q&A」 Part 1
 
 Q: Bu 5. Sergi. Onun Hakkında Nasıl Hissediyorsunuz?
Jang Keun Suk: Ben Sadece Başlattığını Hissediyorum Ama Zaten 5. Sergi. Bu Oldukça Şaşırtıcı! Ayrıca Bana, Bu Fotoğraf Sergisinde Her Biri, Son Bir Yılda, Birbiri Ardına Anıları Geri Getiriyor. Gördüğüm Fotoğraflar Ne Zaman Çekildiğimiz Hatırlayabiliyorum ve 5 Yıl Önce, 4 Yıl Önce ve 3 Yıl Önce Albümümde Fotoğrafları Görsem Kendim Hakkında Yeni Bir Şeyler Keşfedebilirim. Dahası, Hayranlarımın Benim İle Birlikte Büyüdükleri Düşünüldüğünde, Bu 5 Yılın Bizim İçin Çok Değerli Zaman Olduğunu Söyleyebilirim.
Bu Sergiyi Kaç Yaşında Daha Devam Ettirebileceğimi Bilmiyorum Ama, Mümkünse, Yaşlandıkça ve "Büyük Yaşlı Aktör" [Etkili Kıdemli Aktör] Oluncaya Kadar Devam Etmek İstiyorum. Fotoğraflar İle Nasıl Başa Çıktığımı Görürken Her Yıl Paylaşmak ve Sizinle Etkileşime Girecek Vaktim Olursa Çok Mutlu Olacağım.
Q: Bugün Gördüğünüz Fotoğraflar Arasında,
Hangisi Sizin İçin En Etkileyici?
Jang Keun Suk: Bu Sergide Bir Sürü Fotoğraflar Gördüğümde, O Fotoğrafların Çekildiği Anı Hatırlamaktan Vazgeçtim. Özellikle de Sakallı Olanlar... Filmi Çekerken Önünüzde Sakallı Ortaya Çıktığımı Sanmıyorum... Filmin Hala Fotoğrafları Henüz Yayınlanmadı, Değil mi? Ama Adam Filmden Dolaylı Olarak Sergide Sergilenen Fotoğraflarda Ortaya Çıktı.
 Ayrıca Her Zaman Yanımda Olan, Bir Araba Kullanan [Lol], Byung Gun İle Çekilen Fotoğraflar Şaşkınlığın Sıra Şok Edici! Ama Aslında Çok Doğaldırlar. Buna Ek Olarak, Kendim Görmeye Alışkın Olmadığım, Sakallı Jang Keun Suk, Taze ve Heyecan Vericidir!
Q: Yılanbalıklarınıza Bir Mesaj Verir misiniz?
Jang Keun Suk: Bu Etkinliği Her Yıl Yaptığınızı ve Denizaşırı Ülkelerden Bir Sürü İnsanların Buraya Gelmesine de Gerçekten Çok Memnun Oldum. Bu Fotoğraf Sergisi Bana Sizinle Etkileşim Kurma ve Geleceğimi Düşünmeme İzin Veriyor: Nasıl Harcama Yapacağım Yaklaşan Bir Yıl. Bu Sergiye Her Yıl Katılmayı Dört Gözle Bekliyorum. İnşallah Bu Kez Burada Ziyaret Eden İnsanlar Sonraki Yıl Bu Etkinliğin Keyfini Çıkaracaklar! Çok Teşekkür Ederim.

--

Video Just Watched

Dailymotion.com

Youtube.com