Asgari ücret ek zam var mı? Asgari ücrete ne kadar zam yapılacak? SON DAKİKA! Asgari ücret ikinci zam yapılacak mı? Asgari ücret ne kadar olacak?

Related Videos
Video Discription: AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan milyonları heyecanlandıran bir çıkış geldi. İkinci kez asgari ücrete zam yapılabileceğini söyleyen Özkan, "Cumhurbaşkanımız yeniden asgari ücret fiyat artışını gündeme getirebilir. Zamanı geldiğinde illa ocak ayı demeden harekete geçeriz." dedi. Peki, Asgari ücret ek zam var mı? Asgari ücret yeni zam yapılacak mı? Asgari ücret zammı ne zaman? Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücrete ne kadar zam yapılacak?

Asgari ücret ek zam ile asgari ücret ne kadar olacak merak ediliyor. Ak Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, katıldığı bir televizyon programında asgari ücretlilere heyecanlandıran sözler sarf etti. "Asgari ücrete yılda bir kez yapılıyor, bunun ikiye çıkarılma olasılığı var mı? Altıncı ayda bir düzeltme gibi bir şey olur mu?" sorusuna yanıt veren Özkan, ocak ayını beklemeden ikinci bir zam yapılabileceğini söyledi. Vatandaşlar Asgari ücret ikinci zam yapılacak mı? merak etti. Haber

https://www.haberler.com/asgari-ucret-ek-zam-var-mi-son-dakika-asgari-14802617-haberi/

--

Video Just Watched

Dailymotion.com

Youtube.com