Kara Para Aşk Jenerik Piyano Kanun Dizi Film Müziği Jenerikleri Orijinal Atv Televizyon Enstrümantal Slow Fon Müzikleri 2015 Oyuncu Bölüm Özet Jeneriği

Related Videos
Video Discription: Kara Para Aşk Jenerik Müziği (Dizi Film Müzikleri).
Piyano ile Kanun ( Kara Para Aşk ) Dizi Filmi Orjinal Ana Giriş Temasını Müzikleri
Genç Piyanist Kuyruklu Piyano ile Çaldı ve Kanun ile Ona Eşlik etti. Bu Güzel başlangıç Film Müziğini Farklı bulacaksınız..
Güzel Yorumlarınızı bekliyoruz

Kara Para Aşk ATV Dizisi Konusu, Genel Hikayesi, Özeti
Dizisi Bilgi ve Konusu Ve Müzikleri
Bedia Ener (Fatma Andaç) - 55 yaşlarında, ev Hanımı. Sibel ve Hatice'nin annesidir. Kocası yatalak hastadır. Kızı Sibel'in kirli işlere bulaştığının bilincindedir; ancak bu yolla çok paralar kazanılacağını görünce sesini çıkarmamıştır. Kızının ölümüyle perişan olur.
İlkin Tüfekçi (Pelin Serter) - 25 yaşlarında, Emniyet Müdürlüğü'nde komiserdir. Bakımsızlığı ve erkeksi tavırlarıyla dikkat çeker. Ömer'in polis okulundan arkadaşıdır. Aynı zamanda mesai arkadaşı Arda, kendisine karşı boş değildir.
Ali Yörenç (Mert Dündar) - Üniversite mezunu, 27 yaşında Tayyar'ın oğludur. Amerika'da okuduğu yıllarda Nilüfer'le uzun dönemli ilişkisi olmuştur.
Aytaç Arman (Ahmet Denizer) - Zerrin'in kocası, Denizer Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Ölümünden sonra onun da kirli işlere bulaştığı gün yüzüne çıkar. Bir de ortada sahte elmas konusu vardır. Kara para akladığı kişileri dolandırmıştır ve gerçek elmasların nerede olduğu bilinmemektedir.
Selin Ortaçlı (Sibel Andaç) - 30 yaşlarında Ömer'in nişanlısıdır. Gerçek ismi Mine'dir. Ömer'e kendisini Sibel olarak tanıtmıştır. Babası ameliyat olsun diye ve evine bakmak için Tayyar adına kara para aklama işine bulaşmıştır. Ahmet'le de işbirliği halindedir ve bu olaylar Sibel'in hazin sonunu hazırlar.
Kerimhan Duman (Can) - 17 yaşlarında, Aslı'nin oğludur.
Ahmet Tansu Taşanlar (Arda Çakır) - İstanbul Cinayet Büro'da komiserdir. Mutsuz giden bir evliliği vardır ve boşanmak üzeredir. Aynı zamanda mesai arkadaşı Pelin'e karşı da platonik bir aşk beslemektedir.
Elif İnci (Melike Demir) - Hüseyin'in karısı, iki çocuk annesidir. Dobralığı ve patavatsızlığı yüzünden kimse tarafından pek sevilmez.
Bülent Çankaya (Van Emniyet Müdürü) - 50 yaşlarında Komiser Ömer'in Van daki amiri
Kanun Piyano Kara Para Aşk Jenerik Müziği jenerikleri Orijinal Dizi Toygar Işıklı link 2015 tarihi yayını Dizisi Müzik Star Tv televizyon Artis oyuncu rol Bölüm özet jeneriği mp3 indir mobil Soundtrack
Kara Para Aşk Jenerik Piyano Kanun Dizi Film Müziği Jenerikleri Orijinal Atv Televizyon Enstrümantal Slow Fon Müzikleri 2015 Oyuncu Bölüm Özet Jeneriği

Kara Para Aşk ,Jenerik Müzik, Dizi Müzik, Piyano ATV Karaoke Ezgi Melodi Ezgisel Melodik Dinle Siyah Money Mp3 Piano Music Zil Sesi Akıllı Telefonlar Tablet Saat Önce Kanal D Yayını Mobil Zil Sesi Melodisi Kara Boyut Melodisel Rahatlatıcı En Güzel Yavaş Huzurlu Rahat Yemek Fan HAFİF Etiketler Televizyon

--

Video Just Watched

Dailymotion.com

Youtube.com