Dünyanın En Kaslı Adamı (Vücut Geliştirme Motivasyon)

Related Videos
BY: enepik
Video Discription: Dünyanın en kaslı adamı Kai Greene'in hayatını konu edindiğimiz vücut geliştirme motivasyon videosu. Kai Greene, vücudu dışında hayat hikayesi ve kişiliği ile de dikkat çeken profesyonel bir vücut geliştirme yarışmacısıdır.

12 Temmuz 1975 yılında Amerika'nın Brooklyn, New York şehrinde doğan Kai Greene, 6 yaşından itibaren çocuk esirgeme kurumlarında yaşamıştır. Zor bir çocukluk dönemi olan Kai Greene, ilk okuldaki İngilizce öğretmeninin problemleri ile yakından ilgilenmesiyle sıkıntılarını çözmeye başlamıştır. Vücut geliştirmeye olan yatkınlığını keşfeden Kai Greene, yaşadığı zorluklardan uzaklaşmak ve hayata yeni bir sayfa açmak için vücut geliştirme sporuna başlar. NPC vücut geliştirme müsabakalarında dereceler alan Kai Greene, böylelikle profesyonel vücut geliştirme kartını kazanır. Kai Greene, zorluklarla vücut geliştirmeye devam ettiği zamanlarda striptiz kulübünde çalışmış ve yetişkin içerikli fotoğraf ve videolar çektirmiştir. Bu yüzden dünyanın en kaslı adamı olmasına rağmen Kai Greene'in Mr. Olympia ünvanını kazanamayacağını düşünen insanların sayısı oldukça fazladır.

Müzik: Nightcall

Enepik kanalında dünyanın en destansı olaylarını bilgi, eğitim, eğlence ve motivasyon kategorileri altında hazırlayıp sizlerle paylaşıyorum. Dünya ve Türkiye gündeminde gerçekleşen ilginç, sıra dışı ve motive edici olayları hazırladığım videolar ile sizlerin beğenisine sunuyorum.

Kaliteli ve ilham verici videolar hazırlamak için girdiğim bu macerada benimle birlikte olmak için kanalıma abone olabilirsin.

--

Video Just Watched

Dailymotion.com

Youtube.com