Süper İnsan Olmanızı Engelleyen 5 Neden

Related Videos
BY: enepik
Video Discription: Süper insan olmak sizi süper güçlere sahip insan yapmasa da kaliteli bir hayat yaşamanızı sağlayacağı kesin. Bu videoda süper insan nasıl olunur dan ziyade süper insan olmamızı engelleyen 5 neden den bahsettik.

Süper güçlere sahip insanlar olmasak da sandığımızdan çok daha fazlasını başarabilecek donanıma sahibiz. Zihnimizi ve bedenimizi en iyi versiyonuna ulaştırdıktan sonra yapamayacağımız neredeyse hiç bir şey yoktur. Ancak kendimizi geliştirme yolunda ilerlerken bazı olumsuz durumlarla karşılaşıyoruz. Bu durumlar bazen devam etme motivasyonumuzu düşürüyor bazen de tamamen pes etmemize neden oluyor. Bu nedenlerden uzak durursak en iyi versiyonumuza ulaşma yolumuzdaki en büyük engellerden kurtulmuş olacağız. İşte sizler için listelediğim süper insan olmanızı engelleyen 5 neden.

enepik kanalında dünyanın en destansı olaylarını bilgi, eğitim, eğlence ve motivasyon kategorileri altında hazırlayıp sizlerle paylaşıyorum. Dünya ve Türkiye gündeminde gerçekleşen ilginç, sıra dışı ve motive edici olayları hazırladığım videolar ile sizlerin beğenisine sunuyorum.

Kaliteli ve ilham verici videolar hazırlamak için girdiğim bu macerada benimle birlikte olmak için kanalıma abone olabilirsin.

--

Video Just Watched

Dailymotion.com

Youtube.com