HANIMIN ÇIFTLİĞİ Orijinal Dizi Film Müziği Solo Piyano-Yakartepe Sezon Finali Bolum Fragmanı izle KANAL D ekran seyret bedava hd full Hanım Çiftlik ÖZGÜ NAMAL Orhan Kemal diziler dizi televizyon tv MUSİKİ Jenerik

Related Videos
Video Discription: Güneş Yakartepe “Hanımın Çiftliği Dizisi” Senfoni Çok sesli Formda Notalarını Aranje etti ve Akustik Piyano ile çaldı.
Hanımın Çiftliği Oyuncuları Hanımın Çiftliği Dizisi Oyuncu İsimleri Hanımın Çiftliği Oyuncu Kadrosu
Özgü Namal Güllü Serap
Mehmet Aslantuğ Muzaffer (Dizide Öldü)
Fikret Kuşkan Orhan
Hakan Boyav Berber Reşit
Ali Düşenkalkar Kabak Hafız
Caner Cindoruk Kemal Şahin
Güzin Çorağan Meryem
Haki Biçici Hamza
Can Kolukısa Yasin Ağa
Necip Memili Zaloğlu Ramazan
Mehmet Çevik Cemşir
Tuğçe Ersoy Pakize
Zuhal Gencer Erkaya Zehra
İmer Özgün Fattum
Evrim Solmaz Gülizar
Ebru Özkan Halide
Tayfun Eraslan Zekai
Işık Aras Seyyare
Zeynep Kaçar Neriman
Burç Kümbetlioğlu Ahmet
Nazan Ayas Hacer
Kadir Özdal Yılmaz
Barış Çakmak Selim
Burak Tamdoğan Komutan
Mesut Sandıkkaya Adısanlı
Hanımın Çiftliği Oyuncu Kadrosu Ve Resimleri

Hanımın Çiftliği

Hanımın Çiftliği, Orhan Kemal'in Romanı'ndan 2009 yılında, televizyon dizisi olarak uyarlanmıştır.
Dizinin çekimine Adana'nın Yenice ilçesinde başlanmıştır.

Dizinin Genel Özeti:

1950 senesinin Adana’sında geçiyor konu... Bölgenin güçlü ve zengin toprak ağası Muzaffer Bey’in (Mehmet Aslantuğ) çırçır fabrikasında işçi olarak çalışan Güllü (Özgü Namal), aynı fabrikada makinacılık yapan Kemal’i (Caner Cindoruk) sevmektedir. Ne var ki Güllü’nün babası Cemşir (Mehmet Çevik), onu da diğer kızları gibi paralı birine satmanın hayali içindedir.
Cemşir’in planlarından habersiz olan Güllü ve Kemal ise, bir kaç ay sonra evlenmeyi düşünmekte ve şimdiden kiraladıkları boş evin içinde, gelecek güzel günlerin hayallerini kurmaktadırlar.
Ancak 6 aylık bir Avrupa seyahatinden dönen Muzaffer Bey, Güllü’yü tesadüfen fabrikasında görünce, Güllü’nün kaderi hiç kimsenin tahmin edemeyeceği biçimde değişecektir. Güllü de hayallerini gerçekleştirmek için çiftliğin hanımı olmak isteyince olaylar gelişip büyüyecektir.

Dizi için Adanalılardan, Adana'nın tanıtımına olumsuz etki yaptığı tepkisi ve Orhan Kemal'in romanında bulunmayan argo konuşmalar ve rahatsız edici sahnelerin bulunması ile ilgili uyarılar gelmektedir.
HANIMIN ÇIFTLİĞİ Orijinal Dizi Film Müziği Solo Piyano-Yakartepe Sezon Finali Bolum Fragmanı izle KANAL D ekran seyret bedava hd full Hanım Çiftlik ÖZGÜ NAMAL Orhan Kemal diziler dizi televizyon tv MUSİKİ Jenerik

--

Video Just Watched

Dailymotion.com

Youtube.com